Design skrojony na miarę Państwa przedsiębiorstwa

ProjektowanieEtap projektowania jest pierwszym etapem tworzenia strony Internetowej. Zanim przystąpimy do realizacji projektu staramy się poznać Państwa potrzeby oraz oczekiwania względem grafiki. Odpowiednia grafika jest niezwykle istotna dzięki niej możesz bowiem kreować wizerunek swojej firmy w Internecie, zdobywać przychylność Klientów oraz wywoływać u nich pozytywne emocje.

Dobra grafika – czyli jaka?

  • Interesująca i przykuwająca wzrok potencjalnego Klienta
  • Wszystkie zastosowane elementy współgrają ze sobą Tworząc jedną spójną całość
  • Zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania oraz wielkości, dzięki czemu strona szybciej się ładuje i jest bardziej przyjazna użytkownikowi
  • Świadomie zaprojektowana w oparciu o wizerunek Państwa przedsiębiorstwa oraz jego charakterystykę
  • Wywołująca pozytywne emocje i skojarzenia u potencjalnego Klienta

Każdy projekt graficzny przygotowujemy z niezwykłą starannością, po to aby móc zaoferować najwyższą jakość wykonania. Tworzone przez nas strony często wyposażone są w elementy animacji w technologii Flash.

Przed przystąpieniem do realizacji projektu graficznego przedstawiamy Państwu projekt wstępny, abyście mogli Państwo uczestniczyć w Tworzeniu swojej strony internetowej. Państwa zdanie jest dla nas niezwykle istotne. Co więcej na tym etapie mogą Państwo zdecydować czy, to co proponujemy jest właśnie tym czego oczekiwaliście. Jeśli projekt wstępny nie sprosta Państwa oczekiwaniom można bez żadnych konsekwencji wycofać z dalszej realizacji zlecenia. Jeśli natomiast przedstawiony projekt wstępny przekona Państwa do tego, że współpraca z nami jest tym czego właśnie szukaliście, podpisujemy umowę a wszelkie poprawki oraz sugestie do projektu wstępnego realizowane są już na etapie podpisanej umowy.

Projektowanie materiałów poligraficznych


Pomimo rozwoju Internetu materiały drukowane takie jak ulotki, plakaty, wizytówki oraz inne wciąż cieszą się ogromną popularnością. To najlepiej świadczy o tym, że ich skuteczność wcale nie maleje. Odpowiednio zaprojektowane oraz dystrybuowane materiały drukowane przynoszą satysfakcjonujący efekt promocyjny.

Skuteczne materiały poligraficzne to materiały dobrze zaprojektowane. W tym tkwi tajemnica ich sukcesu. My wiemy jak przykuć uwagę Państwa potencjalnego klienta poprzez interesujący oraz nietypowy projekt graficzny oraz skuteczny przekaz reklamowy. Wiemy także jak świadomie kreować wizerunek marki oraz utrwalać ją w świadomości potencjalnych klientów.

Oferujemy Państwu zatem projektowanie skutecznych materiałów drukowanych. Każdy przygotowany projekt przedstawiamy swoim Klientom do akceptacji, aby jego końcowy efekt był dla nich w 100% satysfakcjonujący.

 
 
 
Strony Internetowe DFS | design fresh site | dfsStrony Internetowe DFS | design fresh site | dfs

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Zrozumiałem/am