Tworzenie stron internetowych - to nasza pasja

Tworzenie stron internetowych W tworzeniu stron internetowych specjalizujemy się już od kliku lat proponując swoim Klientom w pełni profesjonalne oraz starannie dopracowane serwisy WWW. Etap tworzenia rozpoczyna się po zatwierdzeniu a następnie wykonaniu projektu graficznego. Wówczas wcielamy go w życie tworząc Państwa unikatowy serwis internetowy.

Strona internetowa to nie tylko grafika, to również funkcjonalność. Przy tworzeniu naszych serwisów dokładamy wszelkich starań, aby były one funkcjonalne oraz użyteczne dla odwiedzających je internautów.

Czym w zasadzie jest tworzenie strony internetowej


Tworzenie strony internetowej polega na kodowaniu jej za pomocą dostępnych języków programowania. Przygotowana wcześniej grafika poddawana jest optymalizacji pod kątem publikacji w Internecie. Tworząc kod strony dokładamy wszelkich starań, aby Twoja witryna wyświetlała się we wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych w sposób poprawny. Dbamy także o to, aby wielkość grafiki nie powodowała zwolnienia działania strony. Jest to szczególnie ważne w przypadku użytkowników z wolnym transferem.

Państwa strona została zakodowana – co dalej?


Przygotowany serwis internetowy publikujemy w Internecie wdrażając go na wskazany przez Klienta serwer. Posiadanie wykupionej usługi Hostingowej jest kwestią niezbędną do tego, aby użytkownicy z całego świata mogli odwiedzać Państwa stronę.

Proszę pamiętać także, że jeśli chcecie Państwo, aby serwis był popularny w sieci należy zacząć go pozycjonować. Czyli innymi słowy sprawić, aby był on lubiany i ceniony przez wyszukiwarkę Google, która jest obecnie najpopularniejszą wyszukiwarką stron internetowych. Pozycjonowanie możesz zlecić nam, zewnętrznej firmie lub też sam próbować swoich sił w tym zakresie.

Tworzenie mobilnych stron internetowych


Tworzenie moblinych stron internetowychXXI wiek to wiek wszechobecnych telefonów komórkowych. Coraz większa część z nich posiada możliwość łączenia się z Internetem. Sieć Internet jest dostępna za darmo w każdym większym Centrum handlowym, w pubach, restauracjach oraz innych miejscach, w których przebywają Państwa potencjalni klienci. Stąd też oferujemy usługę Tworzenia mobilnych stron internetowych – serwisów zaprojektowanych i stworzony właśnie z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych.

Strony te różnią się od standardowych serwisów WWW przede wszystkim wielkością oraz ilością grafiki. Telefon nie jest w stanie w szybki sposób pobrać tak dużej ilości grafiki jaka znajduje się na standardowej stronie internetowej stąd też konieczna jest optymalizacja serwisu pod tym kątem.

Zapraszamy do zapoznania z przykładem stworzonej przez nas:

 
 
 
Strony Internetowe DFS | design fresh site | dfsStrony Internetowe DFS | design fresh site | dfs

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Zrozumiałem/am