Referencje, czyli zdaniem naszych Klientów

Współpraca z DFS od początku do końca była bardzo miła, rzeczowa i profesjonalna pod każdym względem. Przede wszystkim grafika, którą wykonali stoi na bardzo dobrym poziomie i jestem z niej w 100% zadowolony. Wykonane zostało wszystko tak jak to sobie wymyśliłem. Ponadto kontakt z tą firmą stoi na bardzo wysokim poziomie, a wszystkie zaplanowane zadania zostały wykonane nawet przed ustalonymi terminami. Mogę z ręką na sercu polecić usługi tej firmy.

Mikołaj Cięszczyk - Właściciel sklepu www.zdrowoizielono.pl

Z firmą "design fresh site" miałam przyjemność współpracować przy tworzeniu strony internetowej www.alexander-pflege.de dla potrzeb rynku niemieckiego. Odpowiedzialny za budowę serwisu Pan Ivo Bogucki znakomicie wywiązał się ze wszystkich założeń. Strona została umieszczona na serwerze w Niemczech, zrealizowano dla jej potrzeb formularze, zgodną z oczekiwaniami oprawę graficzną oraz optymalizację. Nasza współpraca przebiegała bardzo profesjonalnie. Ze strony firmy "design fresh site" mogłam od samego początku liczyć na doradztwo i wsparcie przy obsłudze administracyjnej. Strona została wykonana od strony technicznej i estetycznej zgodnie z najlepszymi standardami. Z pełnym przekonaniem mogę polecić firmę "design fresh site" jako solidnego i przyjaznego partnera realizującego wizerunek w internecie. [ Rekomendacje pisemne]

Mariola Kaczynska - Właścicielka portalu www.alexander-pflege.de

Z firmą "DFS Tanie projektowanie" współpracujemy już od kilku dobrych lat i nigdy się jeszcze na niej nie zawiedliśmy. Firma ta zrealizowała dla nas wiele projektów, począwszy od rozbudowanych stron internetowych a kończąc na projektach ulotek i log firmowych. Projekty te zawsze powstawały terminowo i zgodnie z naszymi wyobrażeniami o ich wyglądzie. Pracownicy DFS doradzali nam nowatorskie rozwiązania oraz szczegółowo i rzeczowo tłumaczyli zasady samodzielnej obsługi każdej strony internetowej. Atrakcyjne ceny oferowanych usług oraz wysoki poziom profesjonalizmu i zaangażowania pracowników DFS pozwala nam z pełną odpowiedzialnością polecić innych osobom i firmom skorzystanie z ich oferty.

Witold Mikłasz - Właściciel portalów www.vitotour.eu, www.vitoski.pl, www.vito-trade.eu

Z firmą Design Fresh Site współpracujemy od 2007 roku, niezmiennie chwaląc sobie jakość tej współpracy. Rzetelność realizacji projektów, terminowość, cennik adekwatny do zlecenia (poszerzony o rabaty dla stałych kontrahentów), propozycje wykonania zgodne nie tylko z zapotrzebowaniem klienta, ale także z całokształtem kreacji jego marki, wreszcie – dbałość o najmniejszy drobiazg przy aktualizowaniu oferty – wszystko to sprawia, że z przyjemnością od lat włączamy firmę Design Fresh Site do ścisłego grona naszych najlepszych współpracowników. Z przyjemnością więc rekomendujemy Design Fresh Site jako sprawdzonego partnera biznesowego. [ Rekomendacje pisemne]

dr Karolina Sykulska - Dyrektor wydawnictwa www.karolinasykulska.pl

Zespół DFS tworząc stronę'Galerii Pod Wesołym Aniołem' wykazał wielką otwartość i wrażliwość na wymogi artystyczne stawiane przy realizacji projektu. Rzeczowe sugestie zespołu wzbogaciły układ i funkcjonalności naszej strony www. Aktualizacje jej zawartości wykonywane są terminowo. Zlecając firmie DFS projekty graficzne materiałów informacyjnych i reklamowych polegamy na ich profesjonaliźmie, zaangażowaniu i terminowości. Krótko mówiąc: są dobrzy w swojej branży. Polecamy DFS!

Iga Brzeskot-Nowak i Zbigniew Bogucki - Pracownia autorska Galeria Pod Wesołym Aniołem

„DFS Tanie projektowanie” to firma, która bardzo kompetentnie i indywidualnie podeszła do moich potrzeb i przygotowała dla mojej firmy kilka projektów strony internetowej, z których mogłam wybrać ten, jaki najbardziej mi się podobał. Wielokrotnie słyszałam od swoich klientów czy innych osób odwiedzających moją stronę internetową, że jej wygląd jest ciekawy i wyróżniający.
Mogę polecić Państwu „DFS Tanie projektowanie” za profesjonalizm, kreatywność oraz dotrzymywanie obietnic i terminów.

Małgorzata Szczotka - Właścicielka Centrum Nauczania „ABC Plus”

Polecam design fresh site - to zespół pełen pomysłów, z profesjonalnym podejściem do biznesu.
Stworzyli nam portal, który przypadł do gustu wielu klientom.

Krzysztof Bednarz - Właściciel firmy P.P.H.U. Wikry, producent geoSYSTEM

Współpraca z dfs to naprawdę przyjemność!!! Zespół wykazał sie profesjonalizmem pod każdym względem. Szybka odpowiedź na każde zapytanie, dotrzymywanie terminów, sumienność, ogromny potencjal artystyczny oraz cierpliwość w stosunku do niezdecydowanych klientów to tylko kilka z wielu zalet. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z dfs. Z wielka chęcią polecam firmę dalej. Dziękuje i życzę wielu zadowolonych klientów oraz ogromnych sukcesów w przyszłości!!!

Justyna Dejcz - Właścicielka Studia Manicure nailsdelux.de

 
 
 
Strony Internetowe DFS | design fresh site | dfsStrony Internetowe DFS | design fresh site | dfs

Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki i dyrektywą UE. Ograniczenie stosowania plików cookies, może wpłynąć na niektóre funkcjonalności dostępne na stronie internetowej. Zrozumiałem/am